Družba - Jedáleň

AdresaSoblahovská 4, Trenčín
Telefón032 652 10 79

Aktuálna AKCIA

 

 

 

 

 

 

Otváracie hodiny

 

Pondelok:
07:00 – 16:00
Utorok:
07:00 – 16:00
Streda:
07:00 – 16:00
Štvrtok:
07:00 – 16:00
Piatok:
07:00 – 16:00
Sobota:
07:00 – 12:00
Nedeľa
zatvorené

 

Popis

Dlhoročná tradícia v príprave jedál podľa receptúr starých materí, robí reštauráciu Družba na Soblahovskej ulici v Trenčíne jedinečnou. Reštaurácia sa nachádza na prízemí NS DRUŽBA oproti fakultnej nemocnici. 

V dnešnom uponáhľanom čase a modernej dobe technológií sa reštaurácia Družba dlhodobo zaoberá prípravou pokrmov, ako doma.

U nás si môžte pochutnať na šalátoch , dennom menu, hotových pokrmoch, jedlách na objednávku či  koláčoch ale i kavičke, čaji či nápojoch.

 V reštaurácií nepridávame do jedál umelé farbivá  a nahrážky ... Omáčky nekupujeme vo vedierkách, ale poctivo varíme u nás v kuchyni.

Mrazené buchty, palacinky, knedle či langoše si u nás určite nezakúpite. Dávame si záležať na pracnú prípravu jedál ako aj halušiek či moravských koláčikoch a oškvarkových pagáčov.

Prioritou je každodenná spokojnosť naších  stálych hostí a tešíme sa stále narastajúcej návštevnosti nových zákazníkov.

Máme osvedčenie na výrobu výrobkov studenej kuchyne. Trenčianský, parížsky, zemiakový šalát či obložené misy a chlebíčky sú pripravované v skorých ranných hodinách pre Vašu spokojnosť s čerstvosťou našich výrobkov.

V Trenčíne sme jednotkou vo výrobe  parených knedlí, buchiet  ktoré pripravujeme podľa vlastnej receptúry.

 Nekupujte polotovary ktorými nás táto doba opantáva, ale potrpte si na kvalitu a kvantitu ktorú nájdete práve u nás. Naším stálym klientom patrí nejedná reštaurácia v Trenčíne pri odbere knedlí.

Príjemný peronál Vám rád poradí pri výbere a samotnej objednávke na knedle, šaláty, zákusky, jedlá, obložené misy a iné. Radi sa prispôsobíme Vaším predstavám. Všetko sa začína komunikácou....

 

Poznámka

  • Objednávka jedál na rôzne príležitosti

     
  • Televízia

 

  • Nefajčiarske prostredie

     
  • Široký sortiment hotových jedál
  •  
  • Cateringové služby + obložené misy a zákusky...

 

Obrázky